kandydatów

Etat Pomocnik odlewnika

Firma: Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o. miejsce pracy: Wałbrzych

Firma Poland Smelting Technologies ‘POLST’ Sp. z o.o. jest ulokowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Wałbrzychu, w bezpośrednim sąsiedztwie fabryki Toyoty. W zakładzie POLST zastosowane są najnowsze technologie umożliwiające produkcję wysokiej jakości odlewniczych stopów aluminium. Firma POLST została założona w celu produkowania i dostarczania odlewniczych stopów aluminium dla przemysłu motoryzacyjnego. Naszymi głównymi klientami są odlewnie TOYOTY zlokalizowane w Wałbrzychu oraz Jelczu Laskowicach.

Pomocnik odlewnika
Miejsce pracy: Wałbrzych
Twój zakres obowiązków
  • Wsadowanie i przetopienie wsadu zgodnie z procesem technologicznym
  • Obsługa pieca topielnego i urządzeń odlewniczych
  • Czyszczenie pieca
  • Wygrzewanie kadzi i rynien spustowych
  • Przygotowanie kadzi do wysyłki aluminium
  • Opróżnianie kadzi z pozostałego metalu
  • Bieżąca konserwacja narzędzi odlewniczych
Nasze wymagania
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w ruchu ciągłym (3 zmiany, w miesiącu 2 weekendy pracujące, 2 weekendy wolne + 5 dni wolnych w ciągu)
Mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Uprawnienia na ładowarki jednonaczyniowe
To oferujemy
  • Dobre warunki pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (dodatek wakacyjny, karta obiadowa, karta sportowo-kulturowa)
  • Opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do kwalifikacji 3400 (bez doświadczenia) 3700-4000 brutto z doświadczeniem i uprawnieniami (plus dodatki weekendowe, po okresie próbnym – 620 zł, premia od zysku)
  • Dodatkowy dzień wolny z tytułu urodzin

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-05-2021
Wyświetleń: 245