kandydatów

Etat Inżynier ds. Kontaktów z Klientem

Firma: Mando Corporation Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Wałbrzych

Mando Corporation Poland Sp. z o.o. w Wałbrzychu to światowy lider w produkcji części samochodowych: amortyzatorów, zacisków hamulcowych, przekładni kierowniczych. Zdobywca wielu nagród, m.in.: Solidny Pracodawca Roku, Kreator Miejsc Pracy, Najlepszy Pracodawca Regionu, Polska Nagroda Jakości, Europejska Nagroda Jakości EFQM 5 Stars oraz certyfikatów: ISO/TS 16949, ISO 14001, ISO 27001, OHSAS 18001. W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Inżynier ds. Kontaktów z Klientem
Miejsce pracy: Wałbrzych
Twój zakres obowiązków
  • współpraca z klientami (kontakt, wizyty u klienta)
  • zarządzanie rezydentami u klientów (dzienny monitoring informacji i bieżących spraw)
  • obsługa problemów jakościowych klienta (analiza problemu, raportowanie środków zaradczych, nadzorowanie działań korygujących)
  • miesięczna analiza wskaźników jakościowych - klient i rynek (przygotowanie danych na miesięczne spotkanie jakościowe)
  • zarządzanie procesem APQP dla nowych projektów, zarządzanie systemem PLM
  • zarządzanie zmianami 4M i EO (przygotowanie dokumentacji i zatwierdzenie u klienta)
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe, techniczne (wykształcenie z zakresu zarządzania jakością lub mechaniczne)
  • doświadczenie w branży automotive,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość pakietu MS Office, 8D, APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC oraz norm IATF 16949 i VDA
  • zdolność pracy w zespole, komunikatywność, dokładność, terminowość w działaniu
To oferujemy
  • umowę o pracę
  • wyjątkową atmosferę pracy
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dopłata do dojazdów
  • dodatek stażowy
  • pożyczki pracownicze
  • siłownia na terenie firmy
  • obiady