kandydatów

Etat Technik / Inżynier Serwisu

Firma: Stangl Technik Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Świdnica

Technik / Inżynier Serwisu
Miejsce pracy: Świdnica
Stangl Technik Polska Sp. z o.o.
Twój zakres obowiązków

Praca polega na koordynowaniu prac podległych grup serwisowych na przydzielonych obiektach lub monterów na wyznaczonych zadaniach inwestycyjnych w zakresie instalacji grzewczo-wentylacyjnych, klimatyzacyjno-chłodniczych, sanitarnych i elektrycznych. Istotnymi czynnikami są utrzymanie zadowolenia Klienta i najwyższej jakości wykonywanych prac w ramach prowadzonych prac. Stanowisko podlega bezpośrednio Kierownikowi Oddziału.

Nasze wymagania
  • Wykształcenie techniczne lub inżynierskie w zakresie instalacji grzewczo-wentylacyjnych i chłodniczych,
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników,
  • Znajomość budowy, działania i utrzymania w ruchu oraz montażu urządzeń grzewczo-wentylacyjnych, klimatyzacyjno-chłodniczych i sanitarnych
  • Minimum 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
Mile widziane
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP E lub SEP D
To oferujemy
  • Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Zapewniamy możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego
  • Dajemy możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach
  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowujemy program sportowy MultiSport
  • Oferujemy program PPE finansowany przez Pracodawcę