kandydatów

Etat Asystent w Kancelarii Notarialnej

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Dzierżoniów

Ogłoszenie numer: 5241632, z dnia 2021-07-26

Klient portalu Praca.pl

Uslugi prawnicze w zakresie : obrotu nieruchomościami, spraw spadkowych , spółek,  poświadczeń dokumentów .

Asystent w Kancelarii Notarialnej

Miejsce pracy: dolnośląskie / DZIERŻONIÓW

Opis stanowiska

  • Kompletowanie wymaganych dokumentów w procesie obsługi klienta,
  • Aktywne tworzenie dokumentów- projektów aktów notarialnych i innych pism,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta,
  • Obsługa urządzeń biurowych.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (wymóg bezwzrokowego pisania na komputerze , umiejętność pisania tekstu pod dyktando ,    samodzielnego redagowania pism urzędowych – po przeszkoleniu ) oraz programów biurowych,
  • Umiejętność budowania relacji z klientem, aktywnego słuchania i skutecznej komunikacji osobistej z klientem,
  • Dokładność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy biurowej , również z wykształceniem prawniczym lub po kierunkach pokrewnych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i podstawę w wysokości 3800 - 4000 brutto (zależne od posiadanego doświadczenia , umiejętności i postępów)
  • Profesjonalne szkolenie wstępne, które ułatwi Ci wdrożenie się w nowe obowiązki,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta,
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.