kandydatów

Etat Młodszy spedytor

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Młodszy spedytor
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Numer: StPr/21/0915
OBOWIĄZKI:
Obowiązki kandydata: Prowadzenie aktywnej sprzedaży usług logistycznych Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z klientami oraz podwykonawcamiPrzygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy Obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków Kompleksowa realizacja zleceń Koordynacja przepływu informacji i dokumentów przewozowychOferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Wynagrodzenie etatowe + system prowizyjny Możliwość dalszego rozwoju zawodowego Szkolenia w oddziale Uczestnictwo w konferencjach branżowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

od kandydatów oczekujemy: Znajomości zagadnień związanych z organizacją i realizacją procesu sprzedaży - mile widziane Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług - mile widziane Umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole Zaangażowania w osiąganie wyznaczonego celu

Miejsce pracy:

Ząbkowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich