kandydatów

Etat Operator ładowarki

Firma: Eko Carbo - Julia Sp. z o.o. miejsce pracy: Wałbrzych

Ogłoszenie numer: 5898621, z dnia 2021-10-27

Eko Carbo - Julia Sp. z o.o.

Firma Eko Carbo Julia Sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu zajmuje się rekultywacją terenów zdegradowanych działalnością wydobywczą. W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowych osób do pracy.

Operator ładowarki

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wałbrzych

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Operatora ładowarki, mile widziana osoba z doświadczeniem.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac ziemnych na zlecenie przełożonego,
  • Obsługa ładowarki jednonaczyniowej kl.1
  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy;
  • Nadzór nad stanem technicznym powierzonych maszyn i urządzeń,
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

  • doświadczenie w pracy przy ładowarkach
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • otwartość na prace zespołów-
  • dbałość o powierzony sprzęt.

Oferujemy

Oferujemy umowy na okres próbny, a następnie przejście na umowę o pracę. Jesteśmy elastyczni dla właściwej osoby.