Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Operator automatów tokarskich

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Operator automatów tokarskich
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Numer: StPr/21/1113
OBOWIĄZKI:
Sprawdzenie bieżącej produkcji elementów toczonych według zakresu kontroli, za pomocą narzędzi pomiarowych, tj. suwmiarka, mikromierz, czujnik, - Wykrycie niezgodności, - Regulacja mechaniczna automatów tokarskich krzywkowych, - Odpowiedzialność za bieżącą produkcję i jakość detali, - Bieżąca konserwacja maszyn (ładowanie materiału, dolewanie oleju), - Raportowanie problemów.- Kompleksowe szkolenia w Polsce i za granicą - Pracę w zespole - Możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej firmie - Atrakcyjny system wynagrodzeń (trzynastka, premia za wyniki, opieka medyczna prywatna)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: znajomość przyrządów pomiarowych
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

średnie techniczne lub zawodowe (obróbka skrawaniem, technik mechanik)Znajomość zasad obróbki skrawaniem lub mechaniki mile widziane

Miejsce pracy:

Ząbkowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich