kandydatów

Etat Technolog

Firma: ŚFUP Sp. z o.o. miejsce pracy: Świdnica

Ogłoszenie numer: 6397452, z dnia 2022-01-21

Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych jest przedsiębiorstwem funkcjonującym na rynku od 1945 roku. Powstała na bazie państwowej fabryki urządzeń przemysłowych znanego w kraju i za granicą producenta urządzeń dla przemysłu cukrowniczego w Polsce i na świecie. Począwszy od roku 1997 znaczną część zakładu przekształcono w Świdnicką Fabrykę Urządzeń Przemysłowych ŚFUP Sp. z o. o., która funkcjonuje i rozwija się do dnia dzisiejszego. Zakład nasz produkuje wyroby zarówno na indywidualne – jednostkowe – zamówienia, wykonywane wg projektów powierzonych lub własnych, oraz wyroby powtarzalne – seryjne – dostarczane regularnie dla stałych odbiorców. Firma specjalizuje się w produkcji aparatury cukrowniczej i chemicznej, urządzeń do ochrony środowiska i energetyki, oraz dla przemysłu papierniczego i wydobywczego. ŚFUP oferuje swoim klientom nadzór techniczny, montaż własnych urządzeń na terenie kraju jak i za granicą, zapewniając wysoką jakość naszych usług zgodnie z systemem zapewnienia jakości wg ISO 9001:2008 i ISO 14001: 2005. Wyroby nasze w przeważającej części produkowane są na eksport i pracują między innymi w Anglii, Niemczech, Belgii, Danii, Szwecji, Finlandii, Francji, Iranie, Iraku, Grecji, Kubie, Chinach, Arabii Saudyjskiej, Bułgarii, Czechach, Litwie, Łotwie, Białorusi, Rosji i na Ukrainie.

Technolog

Miejsce pracy: dolnośląskie / Świdnica

Opis stanowiska

  • sporządzanie wycen zapytań ofertowych i danych do kalkulacji kosztów
  • opracowywanie norm materiałowych i norm czasowych
  • opracowywanie przewodników technologicznych
  • nadzór technologiczny nad realizacja zleceń produkcyjnych
  • ścisła współpraca z Działem Konstrukcyjnym i Działem Planowania Produkcji
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane: Technologia Budowy Maszyn)
  • znajomość programu AutoCad (lub pokrewnego)
  • biegła znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office (Excel)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technologicznej
  • znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego mile widziana),
  • wysokie zaangażowanie, dokładność i rzetelność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku-  minimum 1rok
  • dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-01-2022
Wyświetleń: 162