Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Kierownik

Firma: Majster S.A. miejsce pracy: Dzierżoniów

Ogłoszenie numer: 6748545, z dnia 2022-03-25

Nasza Firma to sieć marketów budowlanych stabilnych na rynku z wieloletnią tradycją.

Kierownik

Miejsce pracy: dolnośląskie / Dzierżoniów

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za zarządzanie marketem Majster S.A.
  • realizacja założonych planów sprzedażowych oraz wyznaczonych zadań
  • zarządzanie i koordynowanie pracy całego marketu
  • aktywna sprzedaż oraz weryfikacja wykonania założonego planu dziennego, miesięcznego i kwartalnego
  • dbanie o wizerunek sklepu zgodnego z obowiązującymi standardami
  • monitorowanie działań podległych pracowników oraz motywowanie ich do osiągania coraz to lepszych wyników sprzedażowych

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i chęci do pracy
  • potrafisz zarządzać marketem jak swoim biznesem i sprawia Ci to satysfakcję
  • wyzwania działają na Ciebie motywująco i dążysz do ich realizacji mimo pojawiających się trudności
  • praca z ludźmi to Twój żywioł, a kontakt z Klientem i zarządzanie zespołem nakręca Cię do działania
  • jesteś samodzielnym Menadżerem i doskonale organizuje pracę swoją i swojego zespołu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-03-2022
Wyświetleń: 157