Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Inżynier Robót Mostowych

Firma: Mosty Łódź S.A. miejsce pracy: Kamienna Góra

Generalny Wykonawca - konsorcjum spółek budowlanych specjalizująca się w generalnym wykonawstwie robót drogowych, drogowo - inżynieryjnych, obiektów inżynierskich, przemysłowych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier Robót Mostowych
Miejsce pracy: Kamienna Góra

Kontrakt: Zaprojektowanie i wybudowanie drogi S3 Legnica (A4) – Lubawka, Zadanie IV – od węzła Kamienna Góra Północ

Opis stanowiska:
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót, ich zgodnością z wymaganiami kontraktu, dokumentacją oraz harmonogramem
  • kierowanie pracą podległego zespołu
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • współpraca z przedstawicielami Inwestora oraz z podwykonawcami
  • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • biegłe czytanie dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole i kierowania ludźmi
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dyscyplina i dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w realizacji obiektów mostowych
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • stabilność zatrudnienia