kandydatów

Etat Serwisant odzieży roboczej

Firma: IMPEL RENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Dzierżoniów

Impel Rental Sp. z o.o., spółka z Grupy Impel,

zajmująca się wynajmem, serwisem i praniem odzieży roboczej,

poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Serwisant odzieży roboczej
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Twój zakres obowiązków:
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Systematyczne prowadzenie korespondencji elektronicznej
  • Bieżące wydawanie i znakowanie odzieży, szafek i innych przedmiotów na kontrakty
  • Wyjazdy do klientów
  • Określone harmonogramem prace serwisowe (praca w systemie 2-zmianowym)
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Ogólne doświadczenie zawodowe min. 4 lata
  • Biegła obsługa komputera, w tym program Excel
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • Dyspozycyjność
To oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Praca w systemie 2 zmianowym (praca odbywa się 5 dni w tygodniu w godz. 6:00 - 14:00 lub 14:00-22:00)
  • Terminowe wynagrodzenie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-05-2022
Wyświetleń: 152