kandydatów

Etat Zastępca kierownika ds. jakości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie miejsce pracy: Dzierżoniów

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Zastępca kierownika ds. jakości
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/22/0350
OBOWIĄZKI:

(1) Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją wewnętrzną i zewnętrzną w ramach systemów jakości; (2) Opracowywanie i nadzór nad wdrażaniem i stosowaniem standardów jakościowych w odniesieniu do nowych produktów i procesów, w tym opracowywanie dokumentów systemu jakości; (3) Szkolenie i nadzorowanie rozwoju podległych pracowników działu kontroli jakości; (4) Wdrażanie działań zapewniających osiągnięcie przez Zarząd wyznaczonych celów jakościowych; (5) Współpraca z klientami w zakresie jakości produktów (w tym analiza i rozpatrywanie reklamacji); (6) Utrzymywanie kontaktów z kwaterą główną firmy w Korei oraz z klientami spółki; (7) Przygotowywanie raportów dla Zarządu oraz dla jednostki macierzystej w Korei; (8) Koordynowanie zewnętrznych i wewnętrznych audytów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Podstawowa umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

Wymagania/oczekiwania: wykształcenie - wyższe; doświadczenie zawodowe - 5 miesięcy w kontroli jakości; umiejętność: znajomość j. koreańskiego z uwagi na konieczność posługiwania się tym językiem w rozmowach z kadrą kierowniczą.

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Spółdzielcza umowa o pracę

Wynagrodzenie brutto:

od 9 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie