Etat Koordynator terenowy z językiem ukraińskim lub rosyjskim

Firma: Smart Work Sp. z o.o. Agencja Pracy miejsce pracy: Świdnica

Ogłoszenie numer: 7297365, z dnia 2022-07-19

Grupa Smart Work prowadząca działalność w zakresie usług Agencji Pracy w związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko Koordynatora Terenowego z Językiem ukraińskim lub rosyjskim. Osoba ta wesprze nasz Dział Koordynacji, będzie współpracować ściśle z klientami spółki oraz będzie aktywnie wspierać naszych pracowników kierowanych do pracy u klientów.

Jeżeli więc jesteś osobą energiczną, potrafiącą budować i utrzymywać strategiczne relacje z klientami, lubisz pracować z ludźmi, to zapraszamy do kontaktu.

Koordynator terenowy z językiem ukraińskim lub rosyjskim

Miejsce pracy: Świdnica

Opis stanowiska

  • Budowanie dobrych relacji z klientami – pracodawcami
  • Wspieranie pracowników w adaptacji, szkoleniu na stanowiskach i w pracy
  • Wspieranie pracowników w zakresie załatwiania spraw administracyjnych
  • Prowadzenie bieżących spraw kadrowych
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów
  • Sporządzanie raportów i zestawień dla spółki i klientów

Wymagania

  • Dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub gruzińskiego
  • Dyspozycyjność i elastyczność
  • Wysoki poziom umiejętności przywódczych i negocjacyjnych
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość MC Office

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazne środowisko pracy i wysokie standardy organizacji
  • Niezbędne narzędzia pracy jak telefon, laptop
  • Unikalną szansę na realizację Twoich pomysłów
  • Profesjonalne wdrożenie i merytoryczne szkolenia
  • Długoterminową współpracę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-07-2022
Wyświetleń: 168