kandydatów

Etat Konstruktor Form Wtryskowych

Firma: Capricorn S.A. miejsce pracy: Świebodzice

Potencjał Capricorn to przede wszystkim nowoczesne wydziały produkcyjne wyposażone w linie technologiczne i urządzenia do produkcji m.in. z tworzyw sztucznych oraz obróbki skrawaniem metalu.

Posiadamy własne centrum badawczo-rozwojowe oraz pracownię projektową, gdzie powstają projekty a w kolejnej fazie prototypy naszych wyrobów.

Dział Rozwoju Technicznego jest również odpowiedzialny:

  • za wytwarzanie nowych narzędzi takich jak: formy wtryskowe i wykrojniki,
  • utrzymanie ruchu form wtryskowych,
  • oraz naprawy narzędzi do produkcji detali techniki grzewczej, sanitarnej i mocowań.

Unikalność naszych form tkwi w wielkości wyprasek, stopnia zaawansowania technicznego oraz bardzo wąskich tolerancji wymiarów produkowanych detali.

W codziennej pracy Działu Rozwoju Technicznego mamy do czynienia z częściami form wtryskowych i wykrojników wykonanych z dokładnością gwarantującą odchyłki jednej setnej części milimetra.

W związku z tak dynamicznym rozwojem Capricorn, chcemy zwiększyć nasz zespół Konstruktorów.

Konstruktor Form Wtryskowych
Miejsce pracy: Świebodzice
Obowiązki:
  • projektowanie form wtryskowych, wykrojników, tłoczników, narzędzi specjalnych,
  • tworzenie dokumentacji na naprawę, regenerację, modyfikację narzędzi (form wtryskowych, wykrojników),
  • udział w wykonywaniu badań i prototypów,
  • współpraca z technologiem - programistą w zakresie opracowań technologicznych na nowe rozwiązania konstrukcyjne,
  • modernizowanie istniejących narzędzi pod względem kosztów wytwarzania produktów (wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych),
  • modernizowanie istniejących produktów w zakresie poprawy funkcjonalności, jakości i kosztów wytworzenia.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • wskazane doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku w dziale projektowym lub konstrukcyjnym
  • znajomość oprogramowania CAD 3D ( Solid Edge , Solid Works)
  • umiejętność współpracy z pracownikami innych działów, pracy w grupie, komunikatywność,
  • umiejętność tworzenia innowacyjnych rozwiązań,
  • znajomość zasad konstrukcji urządzeń mechanicznych,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
Oferujemy:
  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia i rozwój zawodowy oraz możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • przyjazne środowisko pracy i owocowe wtorki :-)
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i świadczenia z ZFŚS (m.in. świadczenia świąteczne, Dzień dziecka, Mikołajki)