kandydatów

Etat Ordynator Oddziału Pediatrycznego

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Jawor

Oddział Pediatryczny Jaworskiego Centrum Medycznego jest kameralnym oddziałem posiadającym najnowszą siedzibę. Zajmuje się leczeniem Pacjentów do 18 roku życia. Nasi lekarze i pielęgniarki to ludzie z pasją i wspaniałym podejściem do dzieci, o czym świadczą liczne pozytywne opinie rodziców naszych najmłodszych Pacjentów.

Ordynator Oddziału Pediatrycznego
Miejsce pracy: Jawor

Jeśli masz:
  • II stopień specjalizacji z pediatrii lub ukończona specjalizacja wg nowego trybu
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu,
  • umiejętność budowania relacji międzyludzkich,
  • umiejętność podejmowania decyzji.
Twoje zadania:
  • nadzór nad jakością usług medycznych w podległym obszarze,
  • zapewnienie ciągłości działania oddziału,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • nadzór nad rezydenturami prowadzonymi w oddziale,
  • opieka nad Pacjentami,
  • planowanie i wdrażanie działań mających na celu utrzymanie standardów medycznych,
  • nadzór nad kosztami medycznymi oraz planowanie i wdrażanie działań naprawczych,
  • nadzór nad poprawnością dokumentacji medycznej.
Oferujemy:
  • pracę w oparciu o kontrakt gospodarczy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu,
  • możliwość zapewnienia zakwaterowania.

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.