kandydatów

Etat Technolog żywności - branża mięsna

Firma: Madosi Convenience Food Sp. z o.o. miejsce pracy: Świdnica

Firma jest specjalistą w dziedzinie produktów gotowych wytwarzanych według receptury zaczerpniętej z tradycji oraz kuchni tureckiej.

Technolog żywności - branża mięsna
Miejsce pracy: Świdnica
Opis stanowiska:
  • organizacja, nadzorowanie procesów produkcyjnych
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • pobieranie prób do analiz
  • kontrolowanie jakości surowca oraz wytworzonego już produktu
  • udział w zapowiedzianych jak i niezapowiedzianych kontrolach
  • współpraca z instytucjami zewnetrznymi
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w kierunku technologii żywności
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność organizacji pracy
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę od zaraz
  • możliwość rozwoju zawodowego