Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik w dziale utrzymania ruchu

Firma: HR|hub Sp. z o.o. miejsce pracy: Strzegom

Jeśli interesuje Cię praca w firmie, której filozofia opiera się na dwóch głównych filarach:

  • na koncepcji ciągłego rozwoju,
  • na szacunku dla innych, który gwarantuje dobrą współpracę w zespole,

to zapraszamy do Zespołu, który tworzymy!

Pracownik w dziale utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Strzegom

Twój zakres obowiązków:
  • programowanie maszyn i robotów (sterowniki CNC i PLC Siemens)
  • realizowanie przeglądów, napraw oraz usuwanie awarii
  • dbałość o sprawne funkcjonowanie maszyn i urządzeń
Nasze wymagania:
  • minimum zawodowe lub średnie wykształcenie techniczne (mile widziane: elektryk, automatyk oraz mechatronik)
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w Utrzymaniu Ruchu
  • wiedza techniczna na temat sterowników PLC, obrabiarek CNC oraz związana z elektryką i automatyką
  • umiejętność obsługi, diagnozowania i rozpoznawania przyczyn usterek maszyn oraz systemów logicznych
To oferujemy:
  • stabilne wynagrodzenie 4 280 - 6 550zł brutto + dodatki | coroczna waloryzacja stawek!
  • dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce
  • kartę Multisport
  • dofinansowana oferta leasingowa niezawodnej marki samochodów
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich
  • całodobowy gabinet medyczny w firmie
  • cały pakiet szkoleń kierunkowych w dziale utrzymania ruchu i branży automotive

Znajdujemy się w miejscowości Wałbrzych i pracujemy w systemie 4 brygadowym.

(5 dni wolnego - 2 dni pracy/ 5 dni pracy - 2 dni wolnego).