kandydatów

Etat Kontroler Jakości - bez doświadczenia

Firma: Formel D Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Wałbrzych

FORMEL D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewnienia jakości  i optymalizacji procesów wraz całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego – od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej.

Dołącz do naszego zespołu jako:

Kontroler Jakości - bez doświadczenia
Miejsce pracy: Wałbrzych
GŁÓWNE ZADANIA:
  • wizualna kontrola części zgodnie z instrukcją
  • uzupełnianie raportów
  • dbanie o porządek i ład w miejscu pracy
  • współpraca z innymi pracownikami
DOŚWIADCZENIE, UMIEJĘTNOŚCI I KWALIFIKACJE:
  • nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • skrupulatność, dokładność
  • zdolności manualne oraz dobry wzrok
  • dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
CO OFERUJEMY?
  • umowę zlecenie lub umowę o pracę - w zależności od Twoich potrzeb :-)
  • premię do 10% miesięcznie
  • pakiet benefitów dla osób zatrudnionych na UoP: bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport i ubezpieczenia grupowego, wczasy pod gruszą, premia świąteczna oraz bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej eTutor
  • ewentualne nadgodziny płatne 50% oraz 100%
  • pakiet szkoleń wprowadzających