Etat Starszy technik technologii produkcji – automatyk przemysłowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie miejsce pracy: Dzierżoniów

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Starszy technik technologii produkcji – automatyk przemysłowy
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/22/0579
OBOWIĄZKI:

a) udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych; b) optymalizacja procesów montażu, lutowania oraz powlekania; c) udział we wdrażaniu zmian, nadzór nad zmianami od strony technologicznej; d) współpraca przy kontrolowaniu procesu produkcyjnego i zapewnienie jego bezpieczeństwa (prawidłowe korzystanie z maszyn, przestrzeganie przepisów BHP); e) przekazywanie informacji nt. nadzorowanych procesów bezpośredniemu przełożonemu; f) nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych z punktu widzenia technologicznego oraz utrzymanie ich w sprawności technicznej w celu realizacji produkcji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: mechanika, mechatronika, automatyka, robotyka.
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: bez znaczenia
Uprawnienia: Podstawowa umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

Znajomość języka koreańskiego lub języka angielskiego - mile widziana.

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie