kandydatów

Etat Pracownik działu administracji i marketingu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie miejsce pracy: Dzierżoniów

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracownik działu administracji i marketingu
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/23/0016
OBOWIĄZKI:

- segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, kontrola nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą - sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym - wprowadzanie dokumentów do programu rachunkowego - przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami - wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych - archiwizowanie dokumentów - przygotowywanie dokumentów dla działu księgowego i kadrowego - składanie zamówień u podwykonawców - inne prace logistyczne i biurowe - tworzenie bazy klientów, tworzenie i wysyłanie ofert - wykonywanie zdjęć i filmów wraz z obróbką graficzną, zarządzanie działaniami promocyjnymi - obsługa social mediów i strony internetowej firmy - tworzenie strategii marketingowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym i urządzeń biurowych, staż pracy nie wymagany

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie