kandydatów

Etat Robotnik gospodarczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Numer: StPr/23/0342
OBOWIĄZKI:
1)codzienne oględziny wewnątrz i zewnątrz budynków oraz terenu wokół budynków 2)opróżnianie koszy na śmieci oraz wystawianie pojemników na śmieci w dniu ich wywozu3)pielęgnacja terenów zielonych, skwerów i nasadzeń4)utrzymanie czystości, odśnieżanie, likwidowanie chwastów i dbałość o dobry stan nawierzchni terenów wokół budynków , ciągów komunikacyjnych w tym schodów zewnętrznych, dbałość o czystość i dobry stan ogrodzenia, bram i furtek, dbałość o czystość, odśnieżanie i usuwanie chwastów na chodniku przyległym do terenu5)dbałość o czystość i porządek w pomieszczeniach gospodarczych, magazynach, garażach, piwnicach, strychach i pomieszczeniach kotłowni,6)wykonywani drobnych prac gospodarskich, malarskich, remontowo-budowlanych, napraw, usuwanie usterek itp. niewymagających specjalistycznych uprawnień w tym zakresie,7)dokonywanie zakupu drobnego sprzętu, wyposażenia i części zamiennych, niezbędnych do koniecznych prac, usterek8)nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem instalacji wodno- kanalizacyjnej, elektrycznej i grzewczej w budynkach 9)umieszczanie i zdejmowanie flag na budynkach10) okolicznościowe dekorowanie budynków zewnątrz i wewnątrz, 11) obsługa kosiarki spalinowej,12) utrzymanie w dobrym stanie technicznym wyposażenia budynków w tym mebli, sprzętów oraz jego bieżąca konserwacja i naprawa,13) pomoc pracownikom w zakresie rozładunku dostarczonych towarów lub innych czynności wynikających z potrzeby placówki,14) dbanie o czystość samochodu służbowego: odkurzanie, mycie w środku,15) utrzymanie w dobrym stanie i stałej gotowości do użycia konserwatorskiego sprzętu podręcznego,16) zabezpieczenie mieniaprzed kradzieżą i dewastacją,17) wykonywanie zgodnie z obowiązującymi przepisami czynności związanych z bezpiecznym i skutecznym zabezpieczeniem obiektu w zakresie BHP i ppoż,18) wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb placówki zleconych przez przełożonych lub osoby wskazane przez przełożonych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Ząbkowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich