kandydatów

Etat Pracownik ds. obsługi ruchu turystycznego i promocji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Pracownik ds. obsługi ruchu turystycznego i promocji
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Numer: StPr/23/0329
OBOWIĄZKI:

I. Obowiązki ogólne: 1.Znajomość i przestrzeganie regulaminu pracy. 2.Wykonywanie zadań sumiennie, sprawnie i bezstronnie oraz stosowanie się do poleceń przełożonych, które dotyczą pracy. 3.Dochowanie tajemnicy ustawowo chronionej. 4.Zachowanie uprzejmości i życzliwości w kontaktach z ludźmi, zwierzchnikami, podwładnymi oraz współpracownikami. 5.Zachowanie się z godnością w miejscu pracy i poza nim. 6.Przestrzeganie określonych zasad porządku i dyscypliny pracy. 7.Przestrzeganie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów przeciwpożarowych. 8.Dbałość o dobro ZCKiT, chronienie mienia. II. Obowiązki szczegółowe: Pracownik ds. obsługi ruch turystycznego i promocji: 1.podległa bezpośrednio Zastępcy Dyrektora, 2.świadczenie bezpłatnej informacji turystycznej, kulturalnej na rzecz mieszkańców gminy, powiatu oraz turystom; 3.obsługiwanie ruch turystycznego w Izbie Pamiątek Regionalnych, Krzywej Wieży i Zamku w Ząbkowicach Śląskich oraz innych obiektach turystycznych nie będących obiektami ZCKiT a istotnych z punktu widzenia turystyki i promocji; 4.gromadzenie i aktualizowanie baz danych o walorach turystycznych i kulturalnych Ząbkowic Śląskich i regionu, w tym w formie umożliwiającej przekazanie danych na nośniku lub za pomocą sieci internetowej; 5.promowanie produktów turystycznych Ząbkowic Śląskich; 6.współpracowanie z punktami informacji turystycznej na obszarze powiatu ząbkowickiego, Dolnego Śląska i Polski; 7.współpracowanie z Polską Organizację Turystyczną, Dolnośląską Organizacją Turystyczną, z lokalnymi organizacjami turystycznymi, z przedstawicielami branży turystycznej Ząbkowic Śląskich (między innymi z podmiotami prowadzącymi hotele, restauracje, szkoły, gospodarstwa agroturystyczne, punkty obsługi turystów, stacje paliw) w przygotowywaniu, wdrażaniu regionalnych i ponadregionalnych projektów promocyjnych); 8.przygotowywanie i wysyłanie ofert dla biur podróży, touroperatorów i organizatorów turystyki przyjazdowej; 9.pomaganie w organizowaniu noclegów, wyżywienia i usług przewodnickich dla turystów; 10.uczestniczenie w targach turystycznych, wydarzeniach ponadregionalnych, zagranicznym ze stoiskiem ZCKiT i innych działaniach promocyjnych; branie czynnego udziału w projektach kulturalnych, promocyjnych i sportowych; 11.przygotowywanie publikacji z zakresu promocji i informacji turystycznej współpraca z mediami; 12.przygotowywanie materiałów i tekstów do promocyjnych ulotek, plakatów, przewodników, map, wydawnictw itp. 13.prowadzenie sprzedaży ząbkowickich pamiątek i gadżetów promocyjnych oraz biletów: obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego oraz przestrzegania zasad gospodarki finansowej, w tym pobieranie druków ścisłego zarachowania- biletów wstępu do obiektów turystycznych i atrakcji, przedkładania rozliczania ze sprzedaży, 14.prowadzenie promocji atrakcji turystycznych i imprez kulturalnych na stronach internetowych oraz na profilu na portalach społecznościowych; 15.włączanie się w przygotowywanie i obsługę przedsięwzięć turystycznych, kulturalnych; 16.współpracowanie z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śląskich, Ząbkowickim Centrum Sportu i Rekreacji i innymi podmiotami w zakresie organizacji imprez gminnych; 17.prowadzenie strony internetowej oraz redagowanie informacji na stronę www. 18.Dbanie o estetykę, porządek, czystość w obiektach i wokół obiektów będących we władaniu ZCKiT, 19.Właściwe dbanie o zgromadzone zbiory, przechowywanie zgromadzonych zbiorów w warunkach zapewniających im właściwy stan zachowania i bezpieczeństwa oraz magazynowanie ich w sposób dostępny do celów naukowych, 20.Zabezpieczenie i kwalifikowanie oraz przechowywanie eksponatów do konserwacji i renowacji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Ząbkowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich