kandydatów

Etat Adwokat / Radca prawny / Aplikant

Firma: MARSHAL Sp. z o.o. miejsce pracy: Dzierżoniów

Misją spółki "MARSHAL" od 20 lat jest pomoc Poszkodowanym w dochodzeniu należnych im roszczeń odszkodowawczych. Działanie spółki obejmuje pełny zakres, począwszy od ustalenia szkody i osób odpowiedzialnych, poprzez zgłoszenie szkody, określenie jej rozmiarów, negocjacje wysokości odszkodowania, po postępowanie sądowe we wszystkich instancjach.

W związku z rozwojem poszukujemy doświadczonego i kompetentnego adwokata/radcy prawnego/aplikanta do naszego biura w Dzierżoniowie.

Adwokat / Radca prawny / Aplikant
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Obowiązki:
  • Udzielanie wsparcia prawno-doradczego w różnych dziedzinach prawa, w szczególności prawa cywilnego.
  • Przygotowywanie pism procesowych i przedprocesowych.
  • Reprezentowanie klientów spółki przed sądami i innymi organami.
  • Świadczenie porad prawnych i udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów.
  • Monitorowanie aktualnych przepisów prawnych i ich wpływu na działalność firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenie prawnicze oraz uprawnienia do wykonywania zawodu adwokata/radcy prawnego/aplikanta.
  • Doświadczenia w pracy jako adwokat/radca prawny/aplikant.
  • Doskonała znajomość polskiego prawa oraz aktualnych przepisów.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów prawnych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzanie projektem.
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie B2B, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Przyjazne środowisko pracy, z profesjonalnymi i otwartymi na współpracę kolegami.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych.
  • Różnorodne i interesujące projekty prawne.
  • Elastyczny czas pracy, brak jednak możliwości pracy zdalnej.