Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik ochrony na obiekcie handlowym

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Pracownik ochrony na obiekcie handlowym
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Zakres zadań:

  • Ochrona powierzonego mienia
  • Obserwacja osób na sklepie
  • Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi
  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 24,30 zł brutto za h
  • Praca zmianowa
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
  • Kompletne, bezpłatne umundurowanie
  • Ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)
  • Możliwość odbycia kursu kwalifikowanego pracownika ochrony i na koszt pracodawcy