Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Operator produkcji – zarabiaj nawet 5600 zł brutto - Zapewniamy darmowy transport !

Firma: miejsce pracy: Świdnica

Miejsce pracy- Biskupice Podgórne

Oferta:

Umowa bezpośrednio z firmą LG Energy Solution

Praca w systemie 4 brygadowym

Stawka podstawowa 4700 zł brutto miesięcznie + 900 zł premii, dodatki za godziny nocne.

Liczne benefity - karta sportowa, opieka medyczna, owocowe wtorki, dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Bezpłatny transport: Boguszów-Gorce, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Legnica, Nowa Ruda, Głuszyca, Ludwikowice Kłodzkie, Bielawa, Dzierżoniów

Realny awans

Zadania:

Obsługa maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi

Realizacja planu produkcyjnego

Zapewnienie określonych norm jakości i ilości

Kontrola worobów

Wymagania:

Chęć do pracy

Podstawowa umiejętność obsługi komputera

Doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie - mile widziane

Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

 Zapraszam do przesłania aplikacji -> https://tiny.pl/ct3t9

lub kontaktu

agata.konopka@manpower.pl

606- 814-792

Oferta dotyczy pracy stałej

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-07-2023
Wyświetleń: 67