Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Koordynator procesu doskonalenia maszyn

Firma: Optim Human Sp. z o.o. miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego wspierającą naszych klientów na terenie całego kraju, a także poza jego granicami w obszarach:

TWORZENIE PROCESÓW HR - REKRUTACJE
INTERIM EMPLOYEE - HR CONSULTING

Optim Human to również ekosystem biznesowy w skład którego wchodzi m.in. networking (właściciele biznesów, członkowie zarządów, top managerowie), kompetencje biznesowe, a także relacje z obszaru strategii, operacji oraz rozwoju biznesów, a także relacje z ekspertami zarowno z branży HR jak i innych specjalizacji. Nasze usługi uwzględniają bieżące trendy, rozwiązania technologiczne oraz zmiany pokoleniowe.

Dla jednego z naszych klientów – rodzinnej i niezależnej, a jednocześnie stabilnej firmy założonej w 1978 roku, która jest liderem w precyzyjnym toczeniu i w obróbce skrawaniem, poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynatora procesu doskonalenia maszyn.

Firma, która osiąga obroty w wysokości 96 mln € (2018 r.), jest światowym liderem w dziedzinie toczenia prętów i obróbki precyzyjnej. Posiada 3 zakłady produkcyjne we Francji, 2 we Szwajcarii, 1 w Polsce i 1 w Tunezji. Najwięksi producenci sprzętu motoryzacyjnego, sprzętu domowego, sprzętu dla przemysłu oraz zegarków zaufało naszemu klientowi.

W ramach rozwoju grupa poszukuje dla swojej polskiej lokalizacji zlokalizowanej w Ząbkowicach Śląskich:

Koordynator procesu doskonalenia maszyn
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Nr ref.: 12/2021
Zakres zadań:
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych w zakresie nastawiania obrabiarek tokarskich - wsparcie ekspertów grupy w tym zakresie
  • Zdefiniowanie oraz stworzenie standardów nastawiania maszyn produkcyjnych, a następnie spisanie całości procesów i dbanie o ich bieżące aktualizowanie
  • Ulepszenie obecnie panujących standardów
  • Aktualizacja dokumentacji na stanowisku pracy (instrukcje regulacji, zakresy toczenia prętów)
  • Dbanie o utrzymanie poprawności informacji w systemie ERP
Wymagania
  • Wyższe wykształcenie w zakresie mechaniki
  • Znajomość narzędzi Lean Management (VSM, 5S, SMED…) i podstaw industrializacji (proces FMEA / produkt / EI / PPAP…), metody rozwiązywania problemów
  • Mile widziane doświadczenie w branży
  • Biegła znajomość języka francuskiego i polskiego – warunek konieczny
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Dodatkowe korzyści: Opieka medyczna, bony świąteczne, dofinansowanie komunikacji miejskiej
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Dodatkowe wynagrodzenie: 13 pensja, premia roczna
  • Szkolenie możliwe we Francji