kandydatów

Etat Specjalista do spraw controllingu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie miejsce pracy: Dzierżoniów

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Specjalista do spraw controllingu
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/22/0148
OBOWIĄZKI:

- sporządzanie cyklicznych raportów oraz analiz na wewnętrzne potrzeby Spółki, - kontrola i analiza towarów, - konsolidacja danych finansowych, - opracowywanie narzędzi procesów planowania i budżetowania, - monitorowanie sytuacji ekonomiczno finansowej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: ekonomia, specjalizacja: Finanse i Rachunkowość
Uprawnienia: obsługa programu EXCEL

Wymagania inne:

Wymagania/oczekiwania: wykształcenie- wyższe; kierunek - ekonomia / finanse i rachunkowość; doświadczenie zawodowe - na podobnym stanowisku 2 lata; uprawnienia - samodzielny księgowy - mile widziane; umiejętności - samodzielność, znajomosć EXELA w stopniu zaawansowanym; inne wymagania - sumienność i zaangażowanie, znajomośćzasad rachunkowości finansoweji i zarządczej.

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie